UWAGA RODZICE!

Od 1 października ze względu na pogarszające się warunki atmosferyczne przyprowadzając i odbierając dzieci będą mogli Państwo korzystać z holu naszego przedszkola.

W holu przedszkola zostaną przygotowane gazetki grupowe z bieżącymi informacjami (tematyką tygodnia, teksty wierszy, piosenek) oraz pracami wykonanymi przez dzieci.

Na naszej stronie internetowej w zakładce DLA RODZICA powstanie skrót „TEMATYKA TYGODNIA” z podziałem na grupy. W poniedziałek zamieszczane będą informacje dotyczące tematyki całego tygodnia, wiersze, piosenki, j. angielski.

Dodatkowo w zakładce GALERIA przy skrócie „PRACE DZIECI” również pojawi się podział na grupy, gdzie w piątki będziemy umieszczać galerię z pracami dzieci z mijającego tygodnia.