Prezenty bez Pudła

Czy wiesz, że są prezenty, które mogą uratować życie? Jak wywołać uśmiech na twarzy dziecka? W jaki sposób podarować wyjątkowy prezent?

Wszyscy lubimy otrzymywać prezenty, cieszy nas także, gdy jesteśmy nimi obdarowywani. Niestety na świecie są dzieci, dla których największym marzeniem jest być zdrowym, prawidłowo się rozwijać oraz chodzić do szkoły i uczyć się. Możemy wspólnie pomóc spełnić marzenia tych dzieci i podarować im najcenniejszy prezent.

Nasze przedszkole dołączyło do akcji edukacyjnej Moc Prezentów UNICEF, której celem jest:

• rozwijanie świadomości dzieci i młodzieży na temat znaczenia pomocy humanitarnej i sytuacji mieszkańców krajów rozwijających się,
  • kształtowanie postawy zaangażowania społecznego,
  • wsparcie działań pomocowych na rzecz najbardziej potrzebujących dzieci na świecie.

W ramach projektu „Moc Prezentów UNICEF” zapraszamy Was do zapoznania się z działaniami UNICEF na świecie. Zapraszamy do obejrzenia filmu zamieszczonego poniżej, przedstawiającego życie dzieci z Gwatemali. Takich historii dzieci, dotkniętych skutkami kataklizmu czy mieszkających w najbiedniejszych regionach bez odpowiednich warunków do życia, są tysiące. Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest natychmiastowa pomoc, UNICEF działa od razu. Pomaga, dostarczając produkty humanitarne, dzięki którym dzieci i ich rodziny są bezpieczne i mogą funkcjonować.

Sytuacja dzieci w Gwatemali - YouTube

Prezenty bez Pudła to najskuteczniejsza forma pomagania. Chcemy przedstawić Wam, w jaki sposób UNICEF zmienia życie dzieci dzięki tym produktom i zachęcić Was do przyłączenia się do pomocy. Obejrzyjcie filmik o Prezentach bez Pudła:

Moc Prezentów UNICEF - YouTube