GÓRA GROSZA

Szanowni Rodzice!

Jedną z głównych akcji Towarzystwa Nasz Dom jest Góra Grosza, która jest organizowana już po raz XXII. Dotychczasowe edycje pokazały, że Góra Grosza jest znana i lubiana wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

W tym roku zbierane są pieniądze na rzecz dzieci nie wychowujących się w swoich rodzinach.

Najlepsze, co można dać dziecku, to rodzina, w której może czuć się bezpiecznie, rozwijać swoje zainteresowania, nawiązywać przyjaźnie. Około 70 tysięcy dzieci czeka na taką rodzinę. Celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu oraz tworzenia takich miejsc, które będą zbliżone do domu rodzinnego, w którym będą mogły spokojnie dorastać.

Nasze przedszkole pragnie dołączyć się do akcji. Dlatego zachęcamy Was drodzy rodzice o czynny udział w niej. Razem możemy przyczynić się do poprawy trudnej sytuacji życiowej wielu dzieci.

Zbiórka monet trwa od 02.11.2021 do 31.12.2021.

Przekazywanie monet na Urzędy Pocztowe trwa od 03.01.2022 do 30.06.2022.

Monety można wrzucać do puszek oznaczonych hasłem akcji.

Dziękujemy!