KONKURS!

Do wzięcia udziału w konkursie z okazji zbliżającego się

ŚWIATOWEGO DNIA PLUSZOWEGO MISIA

Temat: „Jak spędzam czas z Misiem”

Regulamin konkursu „Jak spędzam czas z Misiem”

Cele konkursu:

Rozwijanie kreatywności dzieci, twórczego myślenia, kształcenie umiejętności współpracy oraz dobra zabawa.

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Gminne w Skibinie.
  2. Konkurs trwa od 19.11.2021 r. do 25.11.2021 r.
  3. Temat prac konkursowych brzmi:” Jak spędzam czas z Misiem”
  4. W konkursie mogą brać udział wszystkie dzieci uczęszczające do Przedszkola Gminnego w Skibinie.

Warunki uczestnictwa w konkursie:

1. Praca konkursowa ma być zdjęciem przedstawiającym w jaki sposób dziecko lub rodzina spędza czas z ulubionym pluszowym misiem.
  2. Uczestnik konkursu ma przedstawić jedną fotografię ciekawego, niezwykłego miejsca lub sposobu spędzania czasu z maskotką.
  3. Zdjęcie musi być wykonane przez dziecko (pod kierunkiem rodzica) lub przez jednego z rodziców. Nie może pochodzić z profesjonalnej sesji fotograficznej.

Uwagi końcowe

1. Fotografię należy przesłać na adres: logopeda@przedszkoleskibin.pl do 25 listopada 2021 r.
  2. Zgłoszenie do konkursu - równoznaczne z nadesłaniem pracy zostanie potwierdzone w wiadomości zwrotnej do nadawcy.
  3. Każda fotografia powinna być opatrzona krótkim opisem oraz metryczką (imię i nazwisko, wiek dziecka oraz imię misia).
  4. Oceny prac dokona komisja powołana przez Organizatora Konkursu w dniu 25 listopada 2021 r.
  5. Ogłoszenie zwycięzców oraz wręczenie nagród odbędzie się 26 listopada 2021 r.