DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W czwartek 25 listopada, jak co roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy ważne święto - Dzień Pluszowego Misia.
Tego dnia przybył do nas gość honorowy: miś Skibinek, który uczestniczył w zabawach z dziećmi.
Przedszkolaki poznały historię powstania pluszaka, obejrzały film edukacyjny o niedźwiedziach oraz misiach z bajek.
Uczestniczyły w zabawach ruchowych, tańczyły do muzyki o tematyce misiowej oraz wyruszyły w podróż do "Misiowej Krainy".
Dzieci miały okazję sprawdzić swoją wiedzę w misiowym quizie. Zgodnie z przypuszczeniami wszystkie przedszkolaki okazały się wielkimi znawcami misiowych zwyczajów. Każdy otrzymał więc dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia oraz medal.
Tego wyjątkowego dnia na łakomczuszków czekał przysmak  - miodek.
Po pełnej radości zabawie każda grupa wykonała pamiątkowe zdjęcie oraz wróciła z uśmiechami do swoich sal.
Cel spotkania - wspólna, dobra zabawa - został osiągnięty.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne Święto Pluszowego Misia.

ZAPRASZAMY DO GALERII => http://przedszkoleskibin.pl/galerie/54