KONKURS PLASTYCZNY

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej zaprasza do Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego.

Ma on na celu zainteresowanie dzieci, młodzieży i twórców nieprofesjonalnych ochroną przeciwpożarową, działalnością straży pożarnych, tradycją i życiem strażackich środowisk oraz propagowaniem pozytywnych postaw społecznych, a także rozwój indywidualnych uzdolnień plastycznych.

Uczestnicy konkursu mogą stosować najróżniejsze techniki przedstawiając własne wyobrażenia udziału straży pożarnych w działalności m.in.  kulturalnej, historycznej, wychowawczej, prewencyjnej np. działania związane z przeciwdziałaniem czy zwalczaniem i usuwaniem skutków klęsk żywiołowych i ekologicznych, jak również ratownictwo specjalistyczne, akcje ratowniczo-gaśnicze, ćwiczenia, szkolenia, zawody, koncerty itp. W roku 2021 Związek OSP RP obchodził 100-lecie istnienia i działalności, zachęcamy do  przedstawienia organizacji zrzeszającej ochotnicze straże pożarne, w których służbę na wielu polach społecznej aktywności od ponad wieku pełnią strażacy ochotnicy służąc ojczyźnie i drugiemu człowiekowi.

Termin składania prac konkursowych w przedszkolu mija 25 listopada.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

W załącznikach poniżej znajduje się REGULAMIN KONKURSU oraz KARTA ZGŁOSZENIA.

Nazwa Rozmiar
KONKURS PLASTYCZNY.pdf 1,48 MB pobierz